0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار اصلی انفجار جدید حکم پاسور بمب پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Serie A
Flamengo RJ
-
-
Criciuma EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Norway Eliteserien
Molde FK
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Sarpsborg 08
۰
۰
SK Brann Bergen
inprogress
۱۹:۳۰
  Uruguay Primera Division
Defensor Sporting
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۱:۳۰
Cerro Largo FC
۰
۱
Rampla Juniors
Finished
۱۶:۳۰
Racing Club de Montevideo
۰
۱
Montevideo Wanderers
inprogress
۱۹:۰۰
Club Nacional de Montevideo
-
-
Miramar Misiones
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Colombia Primera A
CD Jaguares de Cordoba
۰
۰
Patriotas Tunja
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza FC
۱
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Colegiales
۱
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۱۷:۳۰
Resistencia SC
۰
۴
12 de Junio de Villa Hayes
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
-
-
Ituano SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
America Mineiro MG
-
-
Amazonas FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Coritiba FBC
۰
۱
Mirassol FC
Finished
۰۴:۰۰
Avai
۰
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۱:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۴
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
  Poland Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
-
-
Zaglebie Lubin SSA
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Pogon Szczecin
۲
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
inprogress
۱۹:۰۰
GKS Dospel Katowice
۱
۲
Radomiak Radom
Finished
۱۶:۱۵
  New Zealand Central Premier League
Island Bay United
۱
۵
Napier City Rovers
Finished
۰۵:۱۵
Miramar Rangers
۸
۱
North Wellington AFC
Finished
۰۶:۰۰
Stop Out Sports Club
۳
۲
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Selwyn United
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۶:۳۰
Dunedin City Royals
۱
۳
Christchurch United
Finished
۰۴:۰۰
FC Twenty 11
۱
۴
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
  Japan J League
Avispa Fukuoka
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۳۰
Machida Zelvia
۱
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۱۲:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۴
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Vissel Kobe
۳
۳
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Kashima Antlers
۲
۱
FC Tokyo
Finished
۱۲:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۲
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۰
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
۲
۰
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۷:۳۰
AC Oulu
۲
۰
EIF Ekenas
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
FBC Melgar Arequipa
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Los Chankas CYC
-
-
Comerciantes Unidos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Switzerland Super League
FC Lugano
۰
۱
Grasshopper Club Zurich
inprogress
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
۰
۰
FC Zurich
inprogress
۱۹:۳۰
FC Winterthur
-
-
FC St. Gallen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Dukla Praha
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۲
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۶:۰۰
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۲
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۸:۳۰
Bohemians 1905
۲
۱
FC Banik Ostrava
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Racing Club
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Rosario Central
۴
۲
Sarmiento
Finished
۰۳:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۱
Deportivo Riestra
Finished
۰۱:۳۰
San Lorenzo
-
-
Atletico Huracan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
Glasgow Rangers FC
۰
۲
Manchester United
inprogress
۱۸:۳۰
1.FC Magdeburg
۱
۱
VfL Bochum
Finished
۱۵:۳۰
Oud-Heverlee Leuven
۰
۱
RC Lens
Finished
۱۶:۳۰
RSC Anderlecht
۲
۱
VfL Wolfsburg
Finished
۱۵:۰۰
AFC Wimbledon
۲
۵
Brentford
Finished
۱۵:۳۰
FC Spartak Trnava
۰
۳
Aston Villa
Finished
۱۷:۳۰
BFC Dynamo Berlin
۱
۰
Sampdoria
inprogress
۱۸:۳۰
Empoli
۰
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۸:۳۰
Las Palmas
۱
۲
Calcio Como
Finished
۱۲:۰۰
AZ Alkmaar
۳
۰
KV Kortrijk
Finished
۱۵:۳۰
FC Gutersloh 2000
۲
۲
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
Gillingham
۲
۰
Watford FC
Finished
۱۷:۳۰
SSD Monza 1912
۰
۱
Palermo
Finished
۱۸:۰۰
SK Rapid Wien
۰
۱
AC Milan
inprogress
۱۹:۰۰
SK Sturm Graz
۲
۱
AS Monaco
inprogress
۱۹:۳۰
Alaves
۱
۱
Real Sociedad
inprogress
۱۹:۳۰
Erdi VSE
۰
۰
Komarom VSE
Finished
۱۱:۳۰
KSZO Ostrowiec
۱
۰
Wisloka Debica
Finished
۱۲:۰۰
Darlington
۰
۱
Doncaster Rovers
Finished
۱۵:۰۰
Stomil Olsztyn
۰
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۵:۳۰
SV Eintracht Trier
۳
۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
Spelle-Venhaus
۱
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart
۳
۰
Fortuna Sittard
Finished
۱۵:۳۰
Solihull Moors
۰
۳
Oxford United
Finished
۱۵:۳۰
Dagenham & Redbridge
۰
۱
West Ham United
Finished
۱۷:۳۰
Spalding Utd
۱
۱
Rotherham United FC
Finished
۱۷:۳۰
Goztepe AS Izmir
۳
۲
Luton Town
Finished
۱۸:۳۰
Les Herbiers
۲
۲
Chamois Niortais FC
Finished
۱۸:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۲
Caykur Rizespor
Finished
۱۸:۳۰
RW Walldorf
۲
۲
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۸:۳۰
Zacapa Tellioz
۲
۱
Club Xelaju
Finished
۰۵:۳۰
Budaorsi SC
۴
۳
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۳
۰
NK Gorica
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۲
۲
Dukla Prague B
Finished
۱۲:۰۰
Gornik Polkowice
۱
۴
MKP Carina Gubin
Finished
۱۲:۳۰
Fremad Amager
۲
۱
Ringsted IF
Finished
۱۲:۳۰
Blekitni Stargard
۲
۳
Pogon Szczecin II
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۲
۱
CS Unirea Ungheni 2018
Finished
۱۳:۰۰
Eibar
۱
۱
Real Union Club de Irun
Finished
۱۳:۰۰
SV Darmstadt 98
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۴:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۲
Portsmouth
Finished
۱۵:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۱
۳
Barnet
Finished
۱۵:۳۰
SC Wiedenbruck
۴
۲
SV Lippstadt 08
Finished
۱۵:۳۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۲
۴
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
NAC Breda
۱
۱
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
Zulte-Waregem
۲
۰
KAA Gent
Finished
۱۵:۳۰
FSV Frankfurt
۳
۱
1. FC Koln II
Finished
۱۵:۳۰
Ballymena United FC
۱
۱
Bangor
Finished
۱۶:۳۰
Gaborone United
۰
۱
Supersport United
Finished
۱۶:۳۰
Standard Liege
۱
۱
Norwich City FC
Finished
۱۶:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۳
۳
Giessen Teutonia
Finished
۱۶:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۲
۰
KV Mechelen
Finished
۱۶:۳۰
SV Werder Bremen
۰
۳
Lecce
Finished
۱۶:۳۰
LASK Linz
۲
۰
SKN St. Polten
Finished
۱۶:۳۰
Barry Town FC
۲
۱
Newport County FC
Finished
۱۷:۰۰
FC Wegberg-Beeck
۰
۲
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۷:۰۰
Chesterfield
۰
۳
Sheffield United FC
Finished
۱۷:۳۰
Quorn
۲
۱
Brackley Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Queens Park Rangers FC
۰
۲
Tottenham Hotspur
Finished
۱۷:۳۰
Lewes FC
۰
۱
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
Alvechurch
۱
۱
Halifax Town
Finished
۱۷:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۴
۰
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۷:۳۰
Alfreton Town FC
۰
۰
Ilkeston FC
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۱
۲
Boreham Wood FC
Finished
۱۷:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۲
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
Bootle
۲
۲
Southport FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Lorient
۱
۱
Dinamo Brest
Finished
۱۸:۳۰
Le Mans FC
۲
۰
Angers SCO
inprogress
۱۸:۳۰
FC Bavois
۲
۲
FC Sion II
Finished
۱۸:۳۰
Genoa
۳
۱
SSC Venezia
Finished
۱۸:۳۰
VfB 03 Hilden
۵
۳
SV Schermbeck
Finished
۱۸:۳۰
Clermont
۱
۰
AS St. Etienne
inprogress
۱۹:۳۰
MFK Skalica
۱
۰
FC Vion Zlate Moravce
inprogress
۱۹:۳۰
Diosgyor VTK
۱
۰
MFK Zemplin Michalovce
inprogress
۱۹:۳۰
Boulogne
۱
۱
Dunkerque
inprogress
۱۹:۳۰
Uniao Lamas
۰
۳
Lusitania Lourosa
inprogress
۱۹:۳۰
Cremonese
۳
۰
Giana Erminio
inprogress
۱۹:۳۰
Royal Antwerp FC
۰
۰
AC Parma
inprogress
۲۰:۰۰
Bzenec
۰
۱
TJ Start Brno
Finished
۱۱:۳۰
FC Slovan Rosice
۴
۱
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۱:۳۰
MFK Dolny Kubin
۰
۵
FC Hlucin
Finished
۱۱:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۳
۳
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۱:۳۰
FK Pardubice B
۰
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۱:۴۵
Frydek Mistek
۰
۱
MFK Havirov
Finished
۱۱:۴۵
FK Usti nad Labem
۳
۰
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۲:۰۰
TJ Tatran Bohunice
۱
۳
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۲:۰۰
FK Admira Praha
۰
۱
Velke Hamry
Finished
۱۲:۰۰
Hallein
۱
۲
SV Wals-Grünau
Finished
۱۲:۰۰
Middelfart
۲
۱
VSK Arhus
Finished
۱۲:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۳
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۲:۳۰
Stal Brzeg
۱
۲
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Girona FC
۳
۳
Montpellier HSC
Finished
۱۲:۳۰
Mladost Novi Sad
۲
۱
FK Smederevo
Finished
۱۲:۳۰
SpVg Frechen 20
۰
۲
SF Siegen 1899
Finished
۱۲:۳۰
FC Malacky
۲
۳
FK Hodonín
Finished
۱۲:۳۰
Matador Puchov
۲
۰
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
Garbarnia
۱
۵
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۲:۳۰
Sanjoanense
۱
۱
SC Salgueiros
Finished
۱۳:۰۰
UD Oliveirense
۲
۲
Academica de Coimbra
Finished
۱۳:۰۰
Zawisza Bydgoszcz
۴
۱
Wisla Plock II
Finished
۱۳:۰۰
Felgueiras 1932
۱
۰
Chaves
Finished
۱۳:۰۰
Ishoj
۴
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
Legia Warsaw II
۰
۳
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۳:۳۰
SV Darmstadt 98
-
-
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۴:۳۰
FC Liefering
۲
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۱
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۴:۳۰
MSK Zilina B
۱
۰
MFK Karvina B
Finished
۱۴:۳۰
Viktoria Koln 1904
۳
۳
1. FC Koln
Finished
۱۵:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۱
۰
VSG Altglienicke
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۱
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
Türk Gucu Friedberg
-
-
FC Turabdin-Babylon Pohlheim
Abandoned
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۱
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Offenbach
۱
۰
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۵:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۰
۱
Ipswich Town FC
Finished
۱۵:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۳
۰
Altglienicke II
Finished
۱۵:۳۰
TUS Dassendorf
۱
۱
FC St. Pauli II
Finished
۱۵:۳۰
Fortuna Koln
۰
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
SV Austria Salzburg
۱
۵
Real Betis
Finished
۱۵:۳۰
De Graafschap
۱
۲
Al-Nasr
Finished
۱۵:۳۰
Rijnvogels
۰
۳
VV Noordwijk
Finished
۱۶:۰۰
Willem II Tilburg
۳
۰
Lommel United
Finished
۱۶:۰۰
Sundby BK
۳
۱
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۶:۰۰
Chemnitzer FC
۱
۰
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۰۰
FC Buderich 02
۳
۱
SV Sodingen
Finished
۱۶:۳۰
SC Vahr Blockdiek
۲
۲
FC Huchting
Finished
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۰
۱
FC Kaiserslautern
Finished
۱۶:۴۵
FC Volendam
۱
۱
SK Deinze
Finished
۱۷:۰۰
Ballyclare
۱
۱
Linfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Hertha BSC Berlin
۱
۰
NEC Nijmegen
Finished
۱۷:۳۰
Boston United FC
۴
۲
Kettering Town FC
Finished
۱۷:۳۰
South Shields
۰
۵
Hartlepool United
Finished
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۱
۵
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۷:۳۰
Bath City
۱
۰
Port Vale
Finished
۱۷:۳۰
Workington AFC
۱
۱
Morecambe FC
Finished
۱۷:۳۰
Harland and Wolff Welders
۱
۲
Portadown FC
Finished
۱۷:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۱
۰
Mondercange
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۰
۲
Altrincham
Finished
۱۷:۳۰
Needham Market
۲
۰
Maldon & Tiptree
Finished
۱۷:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
۰
۳
RAAL La Louviere
Finished
۱۷:۳۰
Wealdstone FC
۳
۲
Millwall U21
Finished
۱۷:۳۰
Wingate & Finchley FC
۲
۲
Aldershot Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Lisburn Distillery
۰
۸
Carrick Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۰
۰
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
Whitehawk
۴
۱
Ashford Town (Middx) LFC
Finished
۱۷:۳۰
TSV Hartberg
۰
۲
FC Rukh Lviv
Finished
۱۷:۳۰
Hungerford Town
۱
۳
Chippenham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۳
۰
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Tamworth FC
۲
۳
Walsall FC
Finished
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۲
۲
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
Hapoel Tel-Aviv
۱
۰
Lech Poznan II
Finished
۱۷:۳۰
Spennymoor Town
۰
۲
Doncaster Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Stratford Town
۱
۲
Leamington FC
Finished
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
۱
۰
Woking FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۱
Braintree Town FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Fylde
۰
۴
Wigan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Accrington Stanley
۰
۳
Barnsley FC
Finished
۱۷:۳۰
York City FC
۲
۱
Grimsby Town
Finished
۱۷:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۳
۰
SV Meppen
Finished
۱۸:۳۰
MFK Stara Lubovna
۴
۰
Slavia TU Kosice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۲
۲
Udinese Calcio
Finished
۱۸:۳۰
FC Lorient
۱
۱
Stade Brestois 29
Finished
۱۸:۳۰
SV Donau
-
-
SV Ried
Cancelled
۱۸:۳۰
Sassuolo
۲
۰
SPAL 1907 Ferrara
Finished
۱۸:۳۰
Soroksar SC
۱
۰
FK Samorin
Finished
۱۸:۳۰
SV Donau
۳
۴
Ried II
inprogress
۱۸:۳۰
KF Ramiz Sadiku
۰
۱
KF Istogu
inprogress
۱۹:۰۰
Asteras Tripolis
۱
۰
Levadiakos
inprogress
۱۹:۰۰
Kryvbas Krivyi
۰
۰
Al Bataeh
inprogress
۱۹:۰۰
Stade Rennes FC
۱
۱
Stade Laval
inprogress
۱۹:۰۰
FK Pelister
۰
۱
KF Rinija Gostivari
inprogress
۱۹:۱۵
Borac Cacak
۰
۰
FK Indjija
inprogress
۱۹:۳۰
FC Nurnberg
۲
۱
Blackburn Rovers
inprogress
۱۹:۳۰
Zalaegerszegi TE
۰
۱
NK Sibenik
inprogress
۱۹:۳۰
Grazer AK 1902
۱
۴
Besiktas JK
inprogress
۱۹:۳۰
Worgl SV
۰
۰
SC Kitzbuhel
inprogress
۲۰:۰۰
NK Rudes Zagreb
۱
۰
NK Brinje Grosuplje
inprogress
۲۰:۰۰
Racing Genk
۰
۰
OSC Lille
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Arsenal Tivat
۱
۰
FK Otrant-Olympic
inprogress
۲۰:۰۰
Marino de Luanco
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Burgos CF
-
-
Athletic Bilbao
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Lancy
-
-
FC Grand-Saconnex
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Levante B
-
-
Qatar SC Doha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Elche
-
-
Al-Ittihad
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Valencia CF
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Martigues
۱
۰
Aubagne
inprogress
۲۰:۳۰
CD Trofense
-
-
AVS Futebol SAD
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sociedad Deportivo Tarazona
-
-
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
CD Don Alvaro
-
-
Merida
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Futebol Clube Vizela
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Vitoria Guimaraes
-
-
Rayo Vallecano
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Marino
-
-
Tenerife B
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Kingsway Olympic
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۱
۱
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۴
۴
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Inglewood United
۲
۲
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۲
۱
Floreat Athena
Finished
۱۰:۳۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۰
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Moreton City Excelsior FC
۶
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۴۵
Brisbane Roar Youth
۱
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast United
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
New York City FC II
۲
۱
Philadelphia Union II
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Hobart City Beachside FC
۰
۱
New Town Eagles
Finished
۰۵:۴۵
Tasmania University SC
۰
۴
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NPL Victoria
Hume City
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۱۲:۳۰
Avondale FC
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۸:۳۰
Moreland City FC
۲
۳
Heidelberg United
Finished
۰۸:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۳
۲
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Suwon Samsung Bluewings
۰
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۲
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۳
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
  Latvia Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
۰
۰
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Russia Premier League
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۴
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۱۸:۰۰
FK Dinamo Moscow
-
-
FK Fakel Voronezh
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
FC Rostov
-
-
CSKA Moscow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Mexico LIGA MX
San Luis
۱
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۱
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
  Serbia Super Liga
FK Cukaricki Stankom
-
-
FK Radnicki Nis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
Jedinstvo Ub
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mladost Lucani
-
-
OFK Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Romania Liga I
Universitatea Craiova
۱
۱
FC UTA Arad
inprogress
۱۹:۳۰
Rapid Bucuresti
-
-
CFR 1907 Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Iceland Besta Deild Kvenna Women
Stjarnan (W)
۰
۱
Breidablik Kopavogur (W)
Finished
۱۷:۳۰
Valur Reykjavik (W)
۱
۱
Keflavik (W)
inprogress
۱۹:۴۵
Throttur Reykjavik (W)
۲
۱
FH Hafnarfjodour (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Primera Division
Huachipato
۱
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
Coquimbo Unido
۰
۰
Nublense
inprogress
۲۰:۰۰
O'Higgins
-
-
Copiapo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Royal Pari
۲
۱
Blooming
Finished
۰۳:۳۰
Real Tomayapo
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States USL Championship
North Carolina
۱
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
Louisville City FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۳۰
Phoenix Rising
۲
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
Charleston Battery
۲
۰
Miami FC
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Primera Nacional
CA Chaco For Ever
۰
۱
Temperley
Finished
۰۲:۴۰
Atletico de Rafaela
۱
۵
Nueva Chicago
Finished
۰۰:۴۰
Almagro
-
-
CA Estudiantes Caseros
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almirante Brown de Lules
-
-
Club Atletico Aldosivi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Defensores de Belgrano
-
-
Brown de Adrogue
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Guemes
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA San Miguel
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Alvarado
-
-
Tristan Suarez
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Leon (W)
۱
۰
FC Juarez (W)
Finished
۰۲:۳۰
Santos Laguna (W)
۰
۰
Atletico San Luis (W)
Finished
۰۴:۳۰
Toluca (W)
۱
۲
Unam Pumas (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Finland Ykkonen
EPS
۲
۰
Klubi 04
Finished
۱۶:۳۰
KuPS Akatemia
۱
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۶:۳۰
KPV Kokkola
۰
۲
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۶:۳۰
VIFK Vaasa
۲
۰
Atlantis FC
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۳
۱
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
  Peru Reserve League
Sporting Cristal Reserves
۰
۳
Sport Huancayo Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Union Comercio Reserves
۴
۲
Comerciantes Unidos Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Alianza Lima Reserves
۸
۰
Cusco FC Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Deportivo Garcilaso Reserves
۱
۲
FBC Melgar Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway 1. Division
FC Lyn Oslo
۳
۱
Asane IL Ulset
Finished
۱۷:۳۰
IK Start Kristiansand
۱
۲
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Moss
۱
۰
Kongsvinger IL
Finished
۱۷:۳۰
Egersund IK
۰
۲
Bryne FK
Finished
۱۷:۳۰
Ranheim Trondheim
۳
۰
Sogndal IL
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۰
Stabaek
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft
۲
۰
OTP
Finished
۱۶:۳۰
Jakobstads Bollklubb
۰
۰
JPS
Finished
۱۶:۳۰
  Japan Japan Football League
Honda F.C.
۰
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۱۲:۳۰
Verspah Oita
۲
۱
Sony Sendai
Finished
۱۲:۳۰
Minebea Mitsumi
۱
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۹:۳۰
Briobecca Urayasu SC
۲
۱
Okinawa SV
Finished
۱۰:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۰
Veertien Mie
Interrupted
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
Avondale U23
۱
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۵:۳۰
Moreland City U23
۱
۲
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
Hume City U23
۳
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۹:۴۵
Port Melbourne U23
۱
۳
Green Gully U23
Finished
۱۲:۳۰
South Melbourne U23
۱
۳
Dandenong City U23
Finished
۰۷:۳۰
  United States USL League Two
Ocean City Nor'easters
۰
۱
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۳:۰۰
Long Island Rough Riders
۱
۳
Vermont Green
Finished
۰۰:۰۰
Ventura County Fusion
۱
۱
Albion Colorado
Finished
۰۲:۳۰
BALLARD FC
۱
۲
Project 51O
Finished
۰۶:۰۰
Almaden FC
۰
۱
United Pdx
Finished
۰۰:۳۰
Lionsbridge FC
۲
۱
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۰۰
Asheville City SC
۴
۰
Nona FC
Finished
۰۳:۰۰
FC Tucson
۳
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۵:۰۰
  Paraguay Primera Division
Nacional Asuncion
۰
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۲:۰۰
Tacuary
-
-
Libertad Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Poland 1. Division
Termalica BB Nieciecza
۳
۰
Warta Poznan
Finished
۱۶:۰۰
Pogon Siedlce
۱
۲
Chrobry Glogow
inprogress
۱۸:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
-
-
Gornik Leczna
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
  Belgium Super Cup
Club Brugge KV
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Egypt Premier League
Ceramica Cleopatra FC
-
-
Baladiyet El Mahallah
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Talaea El Gaish
۰
۰
Pharco
Finished
۱۸:۰۰
National Bank
-
-
Al Ittihad Al Sakandary
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Iceland Besta deild karla
KA Akureyri
۰
۰
Vikingur Reykjavik
inprogress
۱۹:۴۵
HK Kopavogur
۱
۱
IF Vestri
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Amateur Cup
SV Wernberg
۰
۰
FC Faakersee
inprogress
۱۹:۰۰
ASK Weppersdorf
۰
۱
ASK Horitschon
inprogress
۱۹:۳۰
SV Mattersburg
۲
۰
Klingenbach
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Kalmar FF
۲
۱
Djurgardens IF
Finished
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۲
BK Hacken
Finished
۱۶:۳۰
IF Brommapojkarna
۰
۱
Hammarby IF
inprogress
۱۹:۰۰
  Estonia Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۵
۰
Tabasalu Charma
Finished
۱۸:۳۰
FC Tallinn
۳
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۶:۳۰
Viimsi JK
۴
۴
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۳:۰۰
Tartu JK Welco
۱
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
JK Tallinna Kalev II
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۶:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Strommen IF
۳
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۴
۳
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
  Japan Regional League
Vonds Ichihara
۲
۱
Aries Tokyo FC
Finished
۱۲:۳۰
J-Lease FC
۷
۱
Brew Kashima
Finished
۰۵:۳۰
Fuji University
۱
۵
Blancdieu Hirosaki FC
Finished
۰۵:۳۰
Kariya
۲
۲
Gakunan F Mosperio
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic FNL
Vyskov
۰
۰
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۸:۰۰
MKF Chrudim
۳
۰
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۱:۴۵
FC Silon Taborsko
۳
۱
Slavia Prague B
inprogress
۱۸:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Manurewa AFC
۱
۴
Birkenhead United
Finished
۰۶:۳۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
Bay Olympic
۳
۳
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
East Coast Bays
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
Western Springs AFC
۱
۱
Auckland City
Finished
۰۹:۰۰
West Coast Rangers
۰
۱
Auckland United FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Croydon Kings Reserves
۱
۰
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Para Hills Knights Reserves
۰
۰
Adelaide Raiders Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
Modbury Jets Reserves
۱
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Campbelltown Reserves
۲
۱
White City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Metro Stars Reserves
۰
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20, Group A
USA U20
۹
۰
Jamaica U20
Finished
۰۵:۳۶
Costa Rica U20
۱
۱
Cuba U20
Finished
۰۲:۳۶
  Japan J3 League
Nagano Parceiro
۰
۲
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۰
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۱۲:۳۰
FC Osaka
۰
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۲:۳۰
Azul Claro Numazu
۲
۱
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۱
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۱۳:۳۰
Fukushima United FC
۳
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Limache
۰
۱
Deportes Temuco
Finished
۰۲:۳۰
Magallanes
۰
۱
La Serena
inprogress
۲۰:۰۰
San Marcos de Arica
-
-
C.D. Universidad de Concepcion
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  South Africa Championship Women
Copper Belts FC (W)
۰
۱
University of Pretoria (W)
Finished
۱۶:۳۰
JVW FC (W)
۰
۰
City Lads FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Iceland 1. Deild
IBV Vestmannaeyjar
۱
۰
Dalvik/Reynir
Finished
۱۶:۳۰
Thor Akureyri
۰
۰
Throttur Reykjavik
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
FC Futura
۰
۳
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
JaPS II
۲
۲
NJS
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
HJK Helsinki (W)
۳
۰
KuPs Palloseura (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
JyPK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
Jyvaskylan Pallokerho (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aland United (W)
۰
۱
HPS (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Kristiansund BK 2
۱
۱
Gjelleraasen
Finished
۱۵:۳۰
Ready
۱
۱
Træff
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۱
Hodd IL II
Finished
۱۵:۳۰
Bjorkelangen
۱
۰
Skjetten
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۲
۱
Funnefoss/Vormsund
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
Greuther Furth II
۲
۶
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayreuth
۲
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۰
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۱۵:۳۰
FV Illertissen
۵
۰
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
Turkgucu Munchen
۲
۲
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
  Wales League Cup
Cwmbran Celtic
۲
۳
Trethomas Bluebirds
Finished
۱۵:۰۰
Llantwit Major
۲
۰
Newport City FC
Finished
۱۷:۰۰
Penrhiwceiber Rangers
۱
۴
Goytre United
Finished
۱۷:۰۰
Caersws
۰
۱
Holywell
Finished
۱۷:۰۰
Prestatyn Town
۱
۵
Buckley Town
Finished
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۲
۱
Cambrian & Clydach
Finished
۱۷:۰۰
Penrhyncoch
۰
۳
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۰۰
Caerau Ely
۲
۱
Trefelin
Finished
۱۷:۰۰
Llandudno FC
۱
۰
Newport County FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Primera A Women
Banfield (W)
۳
۱
CA Belgrano (W)
Finished
۱۶:۳۰
Boca Juniors (W)
۲
۰
CA Independiente (W)
Finished
۱۸:۰۰
Racing Club (W)
۰
۰
River Plate (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ferro Carril Oeste (W)
۳
۰
Rosario Central (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FC TPS Turku
۴
۰
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۶
۰
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۴
۰
KäPa/PuLe
Finished
۱۶:۳۰
PK-35 Helsinki
۰
۱
Jippo Joensuu
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Serie D
Nova Iguacu FC
-
-
Democrata Sete Lagoas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Audax Rio RJ
-
-
Serra FC ES
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Pouso Alegre
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santo Andre
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Agua Santa SP
-
-
CA Patrocinense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Anapolis FC
-
-
Brasiliense FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Porto Velho EC
-
-
Humaita
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Manaus FC
-
-
Trem DC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Sweden Superettan
Osters IF
۲
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۶:۳۰
Gefle IF
۲
۲
Trelleborgs FF
Finished
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۰
۳
Helsingborgs IF
Finished
۱۶:۳۰
Orebro SK
۰
۰
Orgryte IS
Finished
۱۸:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Juventud Piedras
۲
۰
Tacuarembo
Finished
۱۶:۳۰
Cerrito CS
-
-
Plaza Colonia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Ireland U20 League
Drogheda United U20
۲
۰
Cork City U20
Finished
۱۷:۰۰
Athlone Town U20
۱
۲
Finn Harps U20
Finished
۱۵:۳۰
Shamrock Rovers U20
۳
۲
Waterford FC U20
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia 1. Liga
JDFS Alberts
۳
۲
Valmiera FC II
Finished
۱۷:۳۰
SK Super Nova
۷
۰
Marupe
Finished
۱۳:۳۰
Riga FC II
۵
۱
FK Smiltene
Finished
۱۵:۳۰
Skanstes SK
۲
۰
AFA Olaine
inprogress
۱۹:۳۰
  Scotland League Cup
Ross County
۲
۱
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
FC Edinburgh
۰
۶
Partick Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۰
۳
Hamilton Academical FC
Finished
۱۷:۳۰
Buckie Thistle
۱
۵
Falkirk FC
Finished
۱۷:۳۰
Clyde FC
۱
۳
Motherwell
Finished
۱۷:۳۰
St. Johnstone
۲
۰
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Dundee United FC
۱
۰
Ayr United
inprogress
۱۹:۴۵
Brechin City
۱
۳
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Arbroath
۰
۳
Annan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Dumbarton
۳
۴
Airdrieonians FC
Finished
۱۷:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۳
۰
Bonnyrigg Rose
Finished
۱۷:۳۰
FC Livingston
۱
۰
Dunfermline
Finished
۱۷:۳۰
Kelty Hearts
۱
۰
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead
۴
۲
Elgin City
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۲
۱
Cove Rangers
Finished
۱۷:۳۰
East Kilbride
۰
۴
Aberdeen FC
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia Prva liga
Radomlje
۰
۰
FC Koper
inprogress
۱۹:۰۰
NS Mura
-
-
NK Nafta Lendava
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Ireland FAI Cup
Cork City FC
۱
۰
Finn Harps FC
inprogress
۱۹:۳۰
Pike Rovers
۳
۱
Midleton FC
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Carl Zeiss Jena (W)
۰
۰
VfL Wolfsburg (W)
inprogress
۱۹:۳۰
FC Bergheim (W)
۲
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Skra Czstochowa (W)
۰
۳
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۵:۳۰
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۲
۰
BSC Young Boys Berna (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
CA el Linqueno
۰
۰
CA Sarmiento de Resistencia
inprogress
۱۹:۴۵
  Poland 2. Division
LKS Lodz II
۳
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۳:۳۰
Wieczysta Krakow
۰
۱
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۱۵
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۲
۰
Polonia Bytom
Finished
۱۳:۳۰
  Bulgaria Parva liga
PFC Lokomotiv Sofia
-
-
PFC Levski Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۰
Arda Kardzhali
inprogress
۱۹:۳۰
  China Jia League
Yanbian Longding
۱
۲
Nanjing Fengfan
Finished
۱۴:۳۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۰
۲
Dalian Young Boy FC
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۱
۱
Shanghai Jiading Huilong F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
Guangzhou FC
۳
۰
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Bayernliga South
TSV 1896 Rain am Lech
۰
۱
SV Erlbach
Finished
۱۵:۳۰
TSV Landsberg
۰
۱
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
TSV Grünwald
۲
۴
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۶:۳۰
SV Kirchanschoring
۱
۲
TSV Kottern
Finished
۱۴:۰۰
FC Pipinsried
۰
۰
FC 1907 Memmingen
inprogress
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jinju Citizen FC
۴
۱
Seoul United FC
Finished
۱۲:۳۰
Chungju Citizen
۰
۲
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۱:۳۰
Pyeongchang United
۳
۲
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۰
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Virginia United
۵
۰
Western Spirit
Finished
۰۹:۳۰
Newmarket
۴
۲
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
North Pine
۱
۰
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Palm Beach Sharks
۰
۲
Burleigh Heads
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۲:۳۰
University of Queensland
۴
۰
North Brisbane
Finished
۱۲:۴۵
  Myanmar U20 League
Dagon Port FC U20
۱
۰
Myawady FC U20
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United FC U20
۰
۲
Mahar United U20
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۲
۰
Sport Recife PE (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۰
۳
CA Independiente de La Chorrera Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Plaza Amador Reserves
۱
۱
Tauro FC Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Union Cocle
۳
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Puntarenas FC
۰
۰
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
AD Guanacasteca
۰
۳
AD San Carlos
Cancelled
۰۴:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۲
۱
North Geelong U23
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۶:۳۰
Queanbeyan City FC
۶
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
Belconnen United
۲
۲
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Olympic Kingsway U20
۴
۱
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۰
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۲
۰
Floreat Athena U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۳
۱
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Inglewood United U20
۱
۱
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL South Australia
Para Hills Knights
۱
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۹:۰۰
Modbury Jets
۳
۰
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Croydon Kings
۵
۳
South Adelaide
Finished
۰۸:۳۰
Campbelltown City
۴
۲
White City Beograd
Finished
۰۹:۰۰
North Eastern Metro Stars
۱
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۱:۰۰
  Australia South Australia State League 1
Sturt Lions
۱
۷
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۰
۱
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۳
۲
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۲
۱
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۳
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۰
۴
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Fulham United Reserves
۱
۴
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۰
۲
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Cumberland United Reserves
۳
۱
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Playford City Patriots Reserves
-
-
West Adelaide Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
  Australia Queensland Premier League 2
Pine Hills
۱
۳
Ipswich Knights
Finished
۰۹:۳۰
Bayside United
۱
۲
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۰:۳۰
Samford Rangers FC
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۰:۳۰
North Star
۲
۳
Souths United
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Canterbury Bankstown FC
۰
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۱
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
UNSW FC
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۳
Hawkesbury City SC
Finished
۱۱:۰۰
Blacktown Spartans
۲
۰
Northern Tigers
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
Inter Lions FC
۳
۰
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Fraser Park
۰
۰
South Coast Flame FC
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۳
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۱
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Bankstown United FC
۳
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Boroondara Carey Eagles (W)
۱
۰
South Melbourne (W)
Finished
۱۰:۳۰
Essendon Royals (W)
۱
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۸:۳۰
Alamein FC (W)
۱
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Heidelberg United (W)
۲
۱
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Logan Lightning
۳
۲
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۰۰
Broadbeach United
۲
۱
Eastern Suburbs
Finished
۱۲:۴۵
  Australia NPL ACT
Monaro Panthers FC
۴
۰
Canberra Olympic
Finished
۱۱:۱۵
  China League 2
Shenzhen Juniors FC
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai Harbor Reserves
۲
۰
Guangxi Hengchen
Finished
۱۱:۳۰
Guangxi Lanhang
۱
۱
Hunan Xiangtao
Finished
۱۵:۰۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۰
۱
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
Quanzhou Yassin
۱
۰
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۳:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Gimhae City
۱
۱
Daejeon Korail
Finished
۱۱:۳۰
Yangpyeong FC
۱
۲
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Mokpo City
۳
۳
Siheung Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Yeoju Citizen FC
۱
۰
Chuncheon FC
Finished
۱۳:۳۰
  Malaysia Liga A1
Imigresen FC
۱
۰
Malaysia University
Finished
۱۲:۱۵
UiTM United
۰
۳
Melaka United
Finished
۱۶:۱۵
Armed Forces F.C.
۱
۱
Yayasan Pahang Maintenance FC
Finished
۱۲:۱۵
  Australia NPL New South Wales U20
Canterbury Bankstown U20
۱
۳
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
UNSW Sydney FC U20
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۸:۳۰
SD Raiders U20
۰
۱
Dunbar Rovers U20
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۱
۴
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۴
Northern Tigers U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۱
۵
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۵
۲
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Sutherland Sharks U20
۱
۴
Sydney FC U20
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۲
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane Olympic (W)
۳
۴
Souths United NPL (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lions FC (W)
۱
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۲:۳۰
Brisbane City (W)
۱
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۱۵
SWQ Thunder (W)
۰
۳
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۳۰
Virginia United SC (W)
۲
۰
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Iceland 5. Deild
IB Uppsveitir
۱
۴
Midas
Finished
۱۷:۳۰
Ulfarnir
۱
۰
UMF Samherjar
inprogress
۱۹:۳۰
  Mexico U23 League
Chivas Guadalajara U23
۱
۱
Mazatlan FC U23
inprogress
۱۸:۳۰
Monterrey U23
۰
۰
Queretaro U23
inprogress
۱۸:۳۰
Cruz Azul U23
۴
۱
Toluca U23
inprogress
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۰
۰
Club America U23
inprogress
۱۸:۳۰
Santos Laguna U23
-
-
Tigres UANL U23
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۴
۰
Union Espanola (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Iraq Division One
Diyala FC
۲
۲
Al Karma
Finished
۱۸:۰۰
Al Ramadi SC
۱
۴
Peshmerga Sulaymaniya SC
Finished
۱۸:۰۰
  Iceland 1. Deild Women
IA Akranes (W)
۱
۳
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca U20
Audax Rio RJ U20
۱
۲
Nova Iguacu U20
Finished
۱۶:۳۰
Bangu U20
۰
۰
Fluminense RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Boavista RJ U20
-
-
Madureira RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Lithuania A Lyga
FK Transinvest
۲
۲
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۷:۳۰
FK Panevezys
۱
۱
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۱۹:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
CA Bella Vista
۰
۰
Salus
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 1st Division
Esbjerg F.B.
۱
۲
OB Odense
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia U19 Championship
Independiente Medellin U19
۴
۱
Envigado U19
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Athletico Paranaense U20
۰
۰
Azuriz FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Cascavel U20
-
-
Apucarana U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah FC
۲
۰
FC Bikita Minerals
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۱
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
England U19 (W)
۱
۰
France U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Serbia U19 (W)
۳
۱
Lithuania U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
۱
۲
24 de Septiembre
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Cearense C
Crato EC
-
-
Itarema EC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Terra E Mar CE
-
-
Tiangua EC CE
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Kazakhstan League Cup
Elimai FC
۳
۰
FC Atyrau
inprogress
۱۸:۳۰
FC Turan
۲
۲
Ordabasy Shymkent
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Barra FC SC U20
-
-
Brusque U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hercilio Luz U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina Copa Santa Fe
AD Juventud Esperanza
-
-
9 de Julio Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
-
-
Rio Branco PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Gremio RS U20
-
-
SC Internacional RS U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Retro FC Brasil U20
-
-
Nautico U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Mauaense SP U23
۰
۱
Colorado Caieiras SP U23
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Capixaba Sport Club ES
-
-
Vilavelhense ES
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Porto Vitoria
-
-
Vitoria ES
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AD São Caetano do Sul
-
-
EC Sao Bernardo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Primavera SP
-
-
Rio Branco SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao
-
-
CA Taquaritinga SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Comercial SP
-
-
Barretos SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Capivariano SP
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
XV de Jau
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
GD Saocarlense
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Bulgaria Vtora Liga
PFC Spartak Pleven
۱
۵
FC Dunav Ruse
inprogress
۱۹:۰۰
PFC Nesebar
۱
۰
FK CSKA 1948 II
inprogress
۱۹:۰۰
Sportist Svoge
۰
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
inprogress
۱۹:۰۰
FK Fratria
۱
۰
Dobrudzha Dobrich
inprogress
۱۹:۰۰
  Brazil Carioca 2
Serrano RJ
-
-
FC Petropolis Goncalense
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Switzerland Challenge League
AC Bellinzona
۱
۱
FC Wil 1900
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Berazategui
۱
۰
Sportivo Barracas
inprogress
۱۹:۳۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Buin
۰
۰
Provincial Ovalle
inprogress
۱۹:۳۰
  Ecuador Superliga Women
El Nacional Quito (W)
۰
۰
Macara (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Independiente del Valle (W)
۱
۱
CD Espuce (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۰
۰
JK Trans Narva
inprogress
۱۹:۳۰
  Georgia Georgia Cup
Kolhketi Khobi
۱
۲
FC Spaeri
Finished
۱۶:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۱
۴
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۶:۳۰
Fc Gonio
۲
۳
FC Rustavi
Finished
۱۶:۳۰
FC Borjomi
۰
۶
Lokomotivi Tbilisi II
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa Second League Women
RV United (W)
۱
۲
Badgers FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Uniao Suzano SP U20
۰
۲
Santos AP U20
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۳
۰
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Tasmania Super League Women
Devonport Strikers (W)
۴
۰
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۲
۰
Taroona (W)
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۰
۰
Cooma Tigers U23
Cancelled
۰۵:۴۵
Monaro Panthers U23
۱
۵
Canberra Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
  United States USL League One Cup
Central Valley Fuego
۱
۰
Spokane Velocity FC
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Cockburn City Reserves
۰
۳
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۰۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۲
۱
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Sorrento FC Reserves
۰
۱
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۲
۳
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۳
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۶
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
West Torrens Birkalla Reserves (W)
۲
۱
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۰۸:۱۵
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۱
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۸:۱۵
Moreton City Excelsior U23
۳
۲
WDSC Wolves U23
Finished
۱۰:۴۵
Brisbane City U23
۳
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۳:۴۵
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۱
۰
Mornington
Finished
۰۸:۳۰
Old Scotch
۲
۰
Brandon Park
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۲
۱
North Geelong Warriors
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Nunawading City
۲
۳
Doveton
Finished
۰۸:۳۰
Beaumaris
۰
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Box Hill United
۰
۲
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Logan Lightning U23
۱
۱
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۰۰
Broadbeach United U23
۱
۱
Eastern Suburbs U23
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
Sydney FC NPL
Finished
۱۰:۰۰
St George City FA
۵
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC
۴
۱
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Sorrento SC
۲
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۱
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۱
۲
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Joondalup United
۶
۰
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۰
۳
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۱
۲
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۲
۵
Salisbury Inter (W)
Finished
۱۱:۰۰
Metro United (W)
۳
۱
Adelaide University (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Philippines U19
۲
۰
East Timor U19
Finished
۱۱:۳۰
Cambodia U19
۰
۲
Indonesia U19
Finished
۱۶:۰۰
  Estonia Esiliiga B
Nomme Kalju II
۵
۱
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۲:۳۰
Pärnu JK
۲
۴
FC Kuressaare II
Finished
۱۳:۰۰
Johvi FC Phoenix
۰
۵
Tallinna JK Legion
Finished
۱۵:۳۰
Tartu JK Tammeka II
۷
۱
Tartu Kalev
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
Würzburger FV
۱
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۶:۳۰
  Myanmar National League
Thitsar Arman FC
۱
۲
Yadanarbon
Finished
۱۲:۳۰
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Cancelled
۱۳:۰۰
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Finished
۱۳:۰۰
  Vietnam U21 Championship
Binh Phouc U21
۰
۰
Dong Nai U21
Cancelled
۱۲:۳۰
TP Ho Chi Minh FC U21
۰
۰
Long An U21
Cancelled
۱۳:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Southern Samity
۳
۴
Kidderpore SC
Finished
۱۳:۰۰
Prayag United Sports Club
۳
۱
Mohammedan SC
Finished
۱۳:۰۰
Wari AC
۱
۰
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
  Estonia Meistriliiga Women
Tallinna FC Ararat (W)
۲
۱
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Saku Sporting (W)
۷
۲
Viimsi JK (W)
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev (W)
۳
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۳:۰۰
Flora Tallinn (W)
۴
۰
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Russia FNL
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۳:۰۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
inprogress
۱۸:۳۰
Arsenal Tula
۰
۰
Kamaz Nab Chelny
inprogress
۱۹:۳۰
Rodina Moscow
-
-
SKA Khabarovsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland Kolmonen
Villan Pojat
۲
۲
KePS
Finished
۱۴:۳۰
Ylamyllyn Yllatys
۱
۰
Kings SC Kuopio
Finished
۱۵:۳۰
KaPa Kajaani
۰
۱
OsPa
Finished
۱۶:۳۰
  China Super League
Wuhan Three Towns
۱
۱
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۰۵
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Coimbra EC U20
۳
۰
AC Tres Coracoes U20
Finished
۱۵:۳۰
Cruzeiro EC U20
۴
۱
XV de Novembro EC MG U20
Finished
۱۶:۰۰
Boston City FC Brasil U20
۰
۰
America MG U20
Finished
۱۶:۳۰
EC Futgol U20
۰
۱
Athletic Club MG U20
Finished
۱۷:۰۰
  Belarus 1. Division
FC Belshina Bobruisk
۳
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۴
۱
FC Lida
Finished
۱۶:۳۰
Niva Dolbizno
۲
۱
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Volna Pinsk
۲
۱
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۵
۲
Sportivo Trinidense Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۰
۰
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Cearense U20
Santa Cruz CE U20
۳
۰
Alvinegro U20
Finished
۱۶:۰۰
Ceara U20
۵
۲
Atletico Cearense U20
Finished
۱۶:۰۰
Sao Gerardo U20
-
-
Atletico Cearense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Stromsgodset IF II
۴
۴
Melhus IL
Finished
۱۶:۳۰
Mosjoen IL
۰
۲
Verdal
Finished
۱۶:۳۰
Nardo FK Trondheim
۱
۲
Tiller IL
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
FC Honka
۳
۱
SexyPoxyt
Finished
۱۶:۳۰
VJS Vantaa
۰
۱
HJS Akatemia
Finished
۱۷:۳۰
EBK
۱
۲
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie C
Londrina EC
-
-
SER Caxias
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sao Bernardo FC
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید